Pronájem

Zápůjčky strojů

Společnost Konica Minolta nyní nabízí novou službu - krátkodobé zapůjčení kopírovacích a tiskových strojů Minolta. Potřebujete pro svoje prezentace, na výstavu či veletrh nebo pro vaše prodejní a marketingové akce tisknout nebo kopírovat množství dokumentů v odpovídající kvalitě? Nechcete již dlouze vybírat, chodit do kopírovacích center a trávit tam dlouhý čas?

Nyní máte možnost zapůjčit si tiskový nebo kopírovací stroj Konica Minolta přímo do vaší firmy, úřadu nebo školy. Naše společnost vám poskytne na smluvenou dobu kopírovací nebo tiskový stroj, zajistí dodávky originálního spotřebního materiálu do stroje a kvalitního značkového papíru Konica Minolta. Nemusíte mít žádné starosti s provozem stroje, poskytneme kompletní servis a údržbu zapůjčeného stroje. Výhodou jsou předem dané a kalkulovatelné náklady, nemusíte platit ani o korunu navíc.

V případě vašeho zájmu nebo dalších informací vyplňte předběžný a nezávazný formulář zapůjčení stroje. Vaše přání a požadavky budou individuálně posouzeny a zpracovány. Navrhneme vám nejvhodnější typ stroje a předložíme předběžnou cenovou nabídku a podáme podrobnější informace.