Velkoplošné panely - LFD displeje Samsung

Naše společnost CZ MARUTO se již pátým rokem věnujeme systému zobrazení informací na velkoplošných panelech LFD od celosvětově známého výrobce společnosti SAMSUNG od které máme plnou obchodní a technickou podporu. Velkoformátové panely jsou atraktivní v každém prostředí. Jejich moderní design určuje směr v oblasti digital signage.

Digital signage je systém digitálních zobrazovacích zařízení ve veřejně přístupných prostorách s nabídkou prodeje vysílacího času (podobně jako u televizního vysílání). Účelem je obvykle zobrazení informačních, navigačních a především reklamních informací. Využití těchto jedinečných panelu je v mnoha oborech jako zdravotnictví, školství, státní úřady, hotely, sázkové kanceláře, automobilový průmysl atd.

Hlavními přínosy digital signage zařízení oproti statickým informačním a reklamním zařízením jsou:
  • možnost okamžité obměny obrazové informace bez zásahu do zařízení (u klasických médií je například nutné vyměnit plakát)
  • zobrazení více informací, nebo reklamních spotů na jednom nosiči
  • vysílání dynamických spotů, předělů a prokládacích efektů
  • stálý svit obrazové informace upoutává více než klasické nesvítící plochy


Ovládejte více monitorů, aniž byste museli instalovat a tahat kabely do samostatného počítače. Do tohoto velkoformátového displeje Samsung je zabudovaný výkonný počítač. Jeho volitelné síťové řešení, které se prodává zvlášť, lze snadno konfigurovat po síti, umožňuje snadnou správu prostřednictvím serverového softwaru a jeho provoz je cenově efektivní. A díky optimalizovanému procesoru, paměti RAM a úložišti budete mít k dispozici vše potřebné k tomu, abyste mohli účinně prezentovat své sdělení.  Vytvořte profesionální digitální displej, aniž byste museli pořizovat další doplňky, jako například rozváděcí zařízení nebo externí vybavení. Společnost Samsung vám to usnadní prostřednictvím rozhraní Display Port, které poskytuje rozšířené možnosti připojení a zdokonalené grafické rozhraní. Pomocí jednoduchého adaptéru můžete připojit počítač, monitor nebo televizor kabelem HDMI nebo DVI, který je více než dvakrát delší než standardní kabely. Objevte jednoduchý a nenákladný způsob, jak vytvořit výkonný displej.
Zajistěte trvale efektivní provoz monitoru. Velkoformátové displeje Samsung se můžou pochlubit inteligentní plánovací funkcí. Funkce automatického zapnutí a vypnutí umožňuje nastavit čas, den, hlasitost, zdroj vstupního signálu a data svátků. K dispozici je dokonce praktická nabídka na obrazovce obsahující až 3 rozvrhy včetně dne a času. Obsah se neustále mění, a proto potřebujete spolehlivé softwarové řešení, které vám umožní komunikovat se vzdálenými displeji co nejrychleji a bez zbytečných nákladů. Velkoformátové displeje Samsung podporují zdokonalené řešení pro ovládání více displejů, kterým lze ovládat velký počet monitorů prostřednictvím jejich zabudovaného rozhraní RS232 nebo RJ45. Pomocí tohoto snadno a intuitivně použitelného řešení můžete ovládat monitory na krátké i dlouhé vzdálenosti.
Velkoformátové displeje Samsung vám poskytují flexibilitu při zobrazování obrazu vertikálně nebo horizontálně podle toho, co vyžaduje konkrétní situace. Díky funkci otočení obrazovky o 90 stupňů a možnosti zobrazovat prezentace v režimu na výšku nebo reklamy v režimu na šířku se jedná o skutečně všestranný monitor. Společnost Samsung nabízí dva typy softwaru pro síťovou správu: software pro sítě WAN a LAN umožňující místní přístup a webový software, který je dostupný kdekoli. Pomocí softwaru MagicInfo™ můžete přistupovat k serveru a velkoformátovým displejům z kteréhokoli místa na světě. Toto optimalizované softwarové řešení společnosti Samsung umožňuje provádět vzdálenou správu více velkoformátových displejů Samsung. A co více, odesílání, vytváření, sledování a řízení obsahu je pohodlnější a zabere méně času.
Chlazení panelů je způsob, jak zajistit jejich dlouhou životnost.
Užijte si kontinuální, spolehlivý provoz díky vestavěného ovládání ventilátoru. Umístění ventilátorů zaručuje, že se můžete spolehnout na bezproblémový chod a nehrozí přehřátí. Ventilátory můžete dokonce ovládat přes grafické rozhraním na obrazovce.
 


Poptávka

Jméno
Email
Captcha
Opište kód z obrázku:

Odeslat