Reklamni obrazovky publikace
Naše společnost se již několik let věnuje systému zobrazování dynamického obsahu na velkoformátových obrazovkách od celosvětově známého výrobce společnosti SAMSUNG, od které máme plnou obchodní a technickou podporu. Tyto velkoformátové reklamní obrazovky jsou atraktivní v každém prostředí. Jejich moderní design určuje směr v oblasti digital signage. Hlavními přínosy digital signage zařízení oproti statickým informačním a reklamním zařízením jsou:
 • možnost okamžité obměny obrazové informace bez zásahu do zařízení (u klasických médií je například nutné vyměnit plakát)
 • zobrazení více informací, nebo reklamních spotů na jednom nosiči
 • vysílání dynamických spotů, předělů a prokládacích efektů
 • stálý svit obrazové informace upoutává více než klasické nesvítící plochy

Co je digital signage?

Digital signage je systém digitálních zobrazovacích zařízení ve veřejně přístupných prostorách s nabídkou prodeje vysílacího času (podobně jako u televizního vysílání). Účelem je obvykle zobrazení dynamicky se měnícího obsahu povahy informační, navigační a především reklamní. Využití těchto jedinečných panelů je v mnoha oborech jako zdravotnictví, školství, státní úřady, hotely, sázkové kanceláře, automobilový průmysl atd.

Reklamní obrazovky

Reklamni obrazovky samostatne

Samostatný displej

Příklady využití
Výlohy obchodů – díky vysoké svítivosti a dynamickému obsah více zaujme kolemjdoucí
Restaurace, hotely, fastfoody a jídelny – podnik ušetří na tisku jídelních lístků
Směnárny – rychlá aktualizace měnových kurzů na všech obrazovkách ve všech pobočkách pomocí jednoho kliknutí
Recepce firem a podniků – videa, novinky a nové projekty v rámci firmy apod.

Tyto reklamní obrazovky jsou ideální pro zobrazování dynamického obsahu v rekreačních, obchodních, firemních a zdravotnických prostorách. Můžete je často vidět v obchodech s reklamami na nejnovější produkty a slevy, v restauracích zobrazující jídelní lístky či v recepcích firem a to 24 hodin denně. Každou obrazovku je možné ovládat vzdáleně a kontrolovat její stav.

Reklamni obrazovky venkovni

Venkovní displej

Funkce

 • Extrémní odolnost – funguje ve sněhu, dešti, větru i vysokých teplotách
 • Vysoká svítivost a povrch proti odleskům
 • Efektní a hlavně efektivní řešení pro inzerci reklamy
 • Snadná publikace obsahu z pohodlí kanceláře


Reklamní obrazovky vytvořené do tvrdých přírodních podmínek s vysokou svítivostí mohou zobrazovat reklamy či jiný dynamický obsah 24/7 podle rozvrhu jaký si nastavíte. Reklamní obrazovky můžete roztřídit do skupin pro jednodušší správu obsahu. Používá se např. na zastávkách veřejné dopravy.

Reklamni obrazovky videostena

Videostěna

Funkce

 • Obrovská svíticí plocha, za kterou se každý otočí
 • Super tenký rámeček
 • Výborná synchronizace obsahu a chytré dopočítávání
 • Snadná publikace obsahu – stejně jako na jeden displej


Reklamní obrazovky se dají složit a vytvořit tak jednu obrovskou videostěnu. Používají např. v módních obchodech pro přehrávání videa s aktuálními kolekcemi oblečení či v informačním a zpravodajském prostředí kde je potřeba sledovat více informací.

MagicINFO™ - software pro správu a tvorbu obsahu

MagicINFO Server

Správa a tvorba obsahu ve webovém prohlížeči. Ideální pokud máte reklamní obrazovky po republice na více pobočkách. Díky tomuto softwaru můžete třídit reklamní obrazovky do skupin, vidět jejich stav a publikovat obsah podle různých časových rozvrhů. Obsahuje content creator s přednastavenými šablonami a podporu mnoha formátů.

Sstv tools pc02
Podporované formáty pro reklamní obrazovky
Img feature visual 2

Obrovská podpora formátů zaručuje jednoduché a rychlé publikování obsahu na reklamní obrazovky bez zbytečné práce navíc. Už nemusíte konvertovat prezentaci z PowerPointu nebo jí nějak speciálně upravovat – stačí nahrát do obrazovky zdrojový soubor a máte hotovo.

Samsung01

Integrovaný přehrávač

Ovládejte více monitorů, aniž byste museli instalovat a tahat kabely do samostatného počítače. Do tohoto velkoformátového displeje Samsung je zabudovaný výkonný počítač. A díky optimalizovanému procesoru, paměti RAM a úložišti budete mít k dispozici vše potřebné k tomu, abyste mohli účinně prezentovat své sdělení.

Samsung02

Spousta portů

Vytvořte profesionální digitální displej, aniž byste museli pořizovat další doplňky, jako například rozváděcí zařízení nebo externí vybavení. Společnost Samsung vám to usnadní prostřednictvím rozhraní Display Port, které poskytuje rozšířené možnosti připojení a zdokonalené grafické rozhraní. Pomocí jednoduchého adaptéru můžete připojit počítač, monitor nebo televizor kabelem HDMI nebo DVI, který je více než dvakrát delší než standardní kabely. Objevte jednoduchý a nenákladný způsob, jak vytvořit výkonný displej.

Samsung03

Chytré plánování

Zajistěte trvale efektivní provoz monitoru. Velkoformátové displeje Samsung se můžou pochlubit inteligentní plánovací funkcí. Funkce automatického zapnutí a vypnutí umožňuje nastavit čas, den, hlasitost, zdroj vstupního signálu a data svátků. K dispozici je dokonce praktická nabídka na obrazovce obsahující rozvrhy včetně dne a času.

Samsung05

Horizotálně i vertikálně

Velkoformátové displeje Samsung vám poskytují flexibilitu při zobrazování obrazu vertikálně nebo horizontálně podle toho, co vyžaduje konkrétní situace. Díky funkci otočení obrazovky o 90 stupňů a možnosti zobrazovat prezentace v režimu na výšku nebo reklamy v režimu na šířku se jedná o skutečně všestranný monitor.

Samsung06

Kabel i WiFi

Společnost Samsung nabízí dva typy softwaru pro síťovou správu: software pro sítě WAN a LAN umožňující místní přístup a webový software, který je dostupný kdekoli. Pomocí softwaru MagicInfo™ můžete přistupovat k serveru a velkoformátovým displejům z kteréhokoli místa na světě. Toto optimalizované softwarové řešení společnosti Samsung umožňuje provádět vzdálenou správu více velkoformátových displejů Samsung.

Samsung07

Provoz 24/7

Chlazení panelů je způsob, jak zajistit jejich dlouhou životnost. Užijte si kontinuální, spolehlivý provoz díky vestavěného ovládání ventilátoru. Umístění ventilátorů zaručuje, že se můžete spolehnout na bezproblémový chod a nehrozí přehřátí. Ventilátory můžete dokonce ovládat přes grafické rozhraním na obrazovce.

Chcete vědět více?